Dinozor Boyama Sayfası

Dinozorlar boyama
Ben büyük bir dinozor hayranıyım! Olmadığı bir zamanı bile hatırlayamıyorum. Dinozor oyuncaklarım vardı ve hepsini sevdim. Çocukken bir olmak için oynadım ve hatta bir evcil hayvan istedim.

Ve Jurassic Park serbest bırakıldığında (8 ya da 9 yaşındaydım) aşkım daha da güçlendi. Yani o kadar havalılar! Diğer birçok çocuk gibi, onlarca farklı telaffuz edilmesi zor dinozorları hemen adlandırabilirim.

Dinozorların öldüğünü kim söyledi? Hala her yerdeler, köşede bekliyorlar. Sürpriz? Hissetme! Etrafınıza bakın ve makarna, oyuncak, kıyafet, kurabiye, çizgi film, yemek ve hatta en sevdiğiniz filmlerde göreceksiniz.

Düşündüğünüzden farklı olarak, çocuğunuz muhtemelen büyük, korkutucu, garip, farklı ve (bir dereceye kadar) soyu tükenmiş bir şeyden büyülenecektir! Bunun gibi şeyler anında dikkatinizi çekecek ve ilginizi uzun süre koruyacaktır. Bunlar, sizin ve çocukların çoğunun dinozorları sevmesinin en önemli nedenlerinden bazıları.

Oğlunuzun bu büyük hayvanlara olan sevgisinin nadir bir durum olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. 10 ebeveynin 7’si her zaman çocuklarının çocukluklarında bir dinozor aşamasından geçeceği konusunda hemfikirdir. Çocuklar için dinozorlar hayal gücünden başka bir şey değildir ve bu soyu tükenmiş varlıkları severler.

Dinozorların sevgisinin seviyesini öğrendiğinde şaşıracaksınız! Pek çok dinozor türü var ve onlar hakkında öğrenecek çok şey var, çocuğunuzun hatırlaması ve hatırlaması biraz yorgun ve zor olabilir.

11 Dinozor Boyama Sayfaları

Kolay Dinazor Boyama Sayfası
Çocuklar için Dinazor Boyama Sayfası
Dinazor Boyama Sayfaları
Jurassic Park Boyama Sayfası
Ücretsiz Dinazor Boyama Sayfası
En Güzel Dinazor Boyama Resimleri
Dinazor Boyama
Dinazor Boyama ve Çizim
Dino Boyama Sayfaları

Bir cevap yazın